O nas

Żeby upiec dobre ciasto potrzebny jest przepis, mąka, jajka, cukier masło.

Żeby założyć 15 lat temu Deutsche Schule potrzebowaliśmy tylko dobrego miejsca, bo pozostałe składniki już niecierpliwie czekały: pomysł, metoda, potrzeba pracy z ludźmi i wiara w ich sukces.

Patrząc z perspektywy tych kilkunastu lat, widzimy naszą ewolucję. Proces tworzenia naszej szkoły ciągle trwa, ale pewne rzeczy są już stałe. Potrafimy już naszych kursantów nauczyć uczyć się :) Bardzo szybko znajdujemy wspólny język, ale też stawiamy na kontakt niewerbalny. Zarażamy uwielbieniem dla języka i kultury niemieckiej. Tworzymy pokolenie otwartych, tolerancyjnych ludzi!!!

Mamy też określoną grupę naszych Klientów- to ludzie pewni siebie, przychodzący na nasz kurs języka niemieckiego bardzo świadomie, to najczęściej egzamin maturalny i potrzeba zdobycia 100% , by dostać się na wymarzone studia lub chęć rozwoju osobistego, czasami zdobycia lepszej pracy lub naturalnej rozmowy ze szwagrem czy teściową zza Odry.

Odkąd nasz świat stał się globalną wioską już nie musimy tłumaczyć, że warto sięgać po 2 język. Coraz więcej rodziców zapisuje swoje pociechy na nasze kursy, obserwujemy też wzrost zainteresowania ofertą językową dla rodziców z dziećmi.

To dzięki Państwu stworzyliśmy najlepszy przepis na naukę języka niemieckiego w Siedlcach.