Lektorzy

Naszą kadrę stanowią nauczyciele, absolwenci filologii germańskiej na Uniwersytecie Warszawskim, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i Goethe Uni we Frankfurcie.
To laureaci wielu prestiżowych międzynarodowych nagród(ELL), czynnie uczestniczący w kierunkowych formach doskonalenia zawodowego w Polsce i w Niemczech.

Jako nauczyciele dyplomowani, egzaminatorów OKE mamy dobrą praktykę, by przekonać naszych kursantów do nauki języka niemieckiego.
Nasz zespół to ludzie z pasją, bardzo rzetelnie podchodzący do swoich zadań, ciągle poszukując indywidualnych metod pracy z naszymi Kursantami.

Prywatnie uwielbiamy jeździć do Berlina, zapraszać przyjaciół na ciepłą michę, piratować na rolkach i rowerze, pływać w czepku na siedleckim basenie.
Jesteśmy rodzicami, a nasze pociechy uczymy już języka niemieckiego w Deutsche Schule.
Czytamy m.in. Frankfurter Rundschau, słuchamy DW, oglądamy ARD.
Nie katujemy najbliższych niemiecką muzyką, chociaż mamy swoje ulubione kawałki!
Tworzymy zgraną kadrę, otwartą na bodźce z zewnątrz. Nie upieramy się, że mamy zawsze rację, ale ucząc własnymi metodami zgromadziliśmy silne argumenty, a to wzbudza zaufanie.

Zapraszamy na staż
Jeśli jesteś nauczycielem, który nie ogranicza się do programu nauczania, podręcznika i ogólnie dostępnych materiałów; lubisz kontakt z ludźmi, chcesz się rozwijać – skontaktuj się z nami >>