kurs j. niemieckiego- najlepszy prezent

Byłeś świadkiem wiecznych monologów w kręgu najbliższych, w których jak boomerang powracał temat języka niemieckiego? Że „marzy mi się”, „chciałbym, ale się boję”,  „jestem za stary na naukę”, „od nowego roku zacznę”. Dziś możesz pomóc zrealizować to marzenie i podarować mu/jej semestralny kurs języka niemieckiego, a tym samym skierować tory obdarowanej osoby w kierunku lepszej przyszłości.

 

To może być początek wielkiej językowej przygody :

  • dla osoby dorosłej- marzącej o lepszej pracy, podjęciu studiów w Niemczech, czy rozwijaniu nowej pasji;
  •  dorastającego dziecka- pragnącego rozwijać się, podnosić kompetencje językowe, nawiązywać dialog z młodymi ludźmi z krajów niemieckojęzycznych;
  • dziecka, któremu chcesz zapewnić lepszy start, pozwolić doświadczać przygód w języku niemieckim, bawić się i pozostać jak najdłużej entuzjastą edukacji;
  • lub DLA CIEBIE- bo sam/a wiesz najlepiej czego potrzebujesz i nie musisz już dłużej czekać!

Podaruj najbliższym kurs języka niemieckiego, który zainteresowana osoba może rozpocząć już od stycznia 2021 roku- gdziekolwiek jest- bo może to być również kurs zdalny, który cieszy się u nas ogromnym powodzeniem!!!

 

 


Przeprowadzimy rozmowę wstępną, rozpoznamy potrzeby (1)

 

 

Zarezerwuj*już dziś dzwoniąc pod numer: 2563 11111

lub napisz do nas : biuro@niemieckisiedlce.pl

 

Czerwona i Zielona Ilustrowana Detal Świąteczna Wyprzedaż Instagram Relacja

 

*Ze względu na chęć utrzymania poziomu,  na który rzetelnie pracujemy od 20 lat, nie idziemy na ilość, stąd dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc!

 

Leave a Reply

*

captcha *